Коло српских сестара у Крагујевцу обележило 120 година од оснивања
Свечаном академијом одржаном у Позоришту за децу и младе, добротворно хуманитарно културно-просветитељско удружење Коло српских сестара у Крагујевцу обележило је 120 година од оснивања.






