Сусрет после шест деценија
Некадашњи ученици Учитељске школе у Крагујевцу, генерација која је матуру положила давне 1966. године, обележили су велики јубилеј, 60 година од завршетка школовања.
Некадашњи ученици Учитељске школе у Крагујевцу, генерација која је матуру положила давне 1966. године, обележили су велики јубилеј, 60 година од завршетка школовања.
У Крагујевцу је испред зграде некадашње Учитељске школе „Милоје Павловић“, данашњег Природно-математичког факултета, обележена 71. годишњица матуре генерације која је ову образовну установу завршила 1955. године.
Ученици Учитељске школе у Крагујевцу који су матурирали 1955. године, организовали су сусрет поводом обележавања 70 година матуре.
Окупљањем испред Природно-математичког факултета генерација 1955. некадашње Учитељске школе, прославила је 68 година од завршетка свог школовања.
Окупљањем испред Природно-математичког факултета генерација 1955. некадашње Учитељске школе, прославила је 68 година од завршетка свог школовања.
Генерација 1955. некадашње Учитељске школе прославила је 67 година од завшетка школовања, окупљањем испред зграде Природно-математичког факултета, где се налазила прва Учитељска школа у Крагујевцу.
Матуранти Учитељске школе у Крагујевцу, последње две генерације, састали су се како би обележили 50 година од престанка рада школе.