Крагујевац међу добитницима повеље поводом обележавања Дана државних службеника
У Београду је данас обележен Дан државних службеника, а министарка државне управе и локалне самоуправе Снежана Пауновић навела је да ће држава наставити да улаже у знање, професионални развој и напредовање државних службеника кроз даље […]
