Градоначелник Крагујевца, Никола Дашић је на свом Инстаграм налогу nikoladasickg честитао Милошу Вучевићу именовање за мандатара нове Владе Србије.
Ваша посвећеност и преданост раду и будућности наше земље су гаранција да ћете се мудро и храбро суочити са свим изазовима и искушењима која се нађу на путу који трасирамо за добробит свих грађана.
Желим пуно успеха у раду!
View this post on Instagram
