Такмичари Кик-бокс клуба „Раднички“, укупно њих 10, наступили су у обе дисциплине – фул-контакт и лајт-контакт на Првенству Србије које је протеклог викенда одржано у Лазаревцу и на коме је учествовало око 400 такмичара из 60 клубова у Србији.
Најуспешнији је био Петар Аксентијевић који је освојио титулу првака државе и златну медаљу.
Алекса Ковачевић, Ленка Миладиновић, Здравко Мијаиловић ,Теодора Миловановић и Вељко Митровић су се окитили сребрним медаљама, док су бронзана одличја припала Андријани Митровић, Ђурђи Ракитић, Кати Глишовић и Јанку Бабић.
Тренери Радомир Радомировић и Жељко Грчак задовољни су наступом такмичара, али и чињеницом да је, после дугог тренажног процеса и огромног залагања на тренинзима, већина такмичара добила прилику да први пут наступи у борбама и у потпуности оправда указано поверење.
