У првој утакмици четвртфинала Купа Европе, ватерполисти Радничког славили су на гостовању Приморцу у Котору, резултатом 14:10 и тако стекли лепу предност пред реванш.
Најефикаснији у победничком саставу били су Никола Дедовић, Душко Пијетловић и Ангелос Влахопулос са по три гола, док су Никола Јакшић и Валико Дадвани додали по два.
У екипи Приморца три поготка постигао је Саво Ћетковић.
Реванш је на програму 28. марта, од 20 часова, у Крагујевцу, а улаз је бесплатан.
