ФК Раднички 1923 учврстио лидерску позицију

Фудбалери 1923 савладали су екипу чачанског Борца са 2:1, у утакмици 11. кола Прве лиге Србије.

Тим са „Чика Даче“ уписао је три бода и тако учврстио лидерску позицију на табели.

Фудбалери Радничког 1923 искористили су гостовање екипи чачанског Борца да потврде свој примат у прволигашкој конкуренцији.

Крагујевчани су до вођства дошли у 29. минуту игре, а стрелац је био Стефан Филиповић.

Домаћини су пред крај првог полувремена успели да изједначе резултат, али је у 88. минуту игре дошло до преокрета, када је бивши играч Партизана Немања Томић постигао гол за тим са „Чика Даче“.

Овом победом Фудбалски клуб Раднички 1923 учврстио је лидерску позицију на табели. У 12. колу Прве лиге Србије, које је на програму у недељу, 25. октобра, Крагујевчани се састају са екипом Земуна.