Фудбалери Радничког ремизирали са Дубочицом

Фудбалери Радничког играли су данас нерешено без голова са Дубочицом из Лесковца, у 19. Колу Прве лиге Србије.

Крагујевачки клуб, који је остао на врху табеле, прекинуо је низ од девет узастопних победа на свом терену.

Фудбалери Радничког, без неколико повређених играча, нису успели да савладају екипу Дубочице која је пружила достојан отпор лидеру на табели.

У борбеној утакмици са мало прилика за гол на обе стране Крагујевчани су први пут запретили у 16. минуту када је млади Ристовић шутирао искоса.

У финишу првог полувремена Мирић је покушао главом, али је лопта завршила поред гола.

Последњу прилику на утакмици Раднички је имао у 80. минуту када је поново Мирић шутирао главом.

Крагујевачки клуб је ремијем прекинуо низ од девет узастопних победа на свом терену.

Екипа Дубочице је оставила добар утисак на стадиону у Крагујевцу.

Гости су прву велику прилику имали у 18. минуту преко Станковића који је истрчао пред гол Радничког и покушао да лоб ударцем савлада голмана Лукића.

Лесковчани су били близу поготка и у 65. минуту када је Павишић шутирао искоса, али је остало 0:0 што је можда и најреалији исход утакмице.

Раднички, који је остао на првом месту на табели, у наредном  колу првенства играће са Слогом у Краљеву.