Рукометни клуб Раднички сутра, у СББ хали Језеро, има прилику да заокружи успешну полусезону и календарску годину освајањем два трофеја Купа Србије – група запад, када ће се одиграти финалне утакмице у обе конкуренције нашег најмасовнијег такмичења.
Прилику да одбране пехар освојен прошле године, први ће имати рукометаши Радничког, који ће у финалној утакмици дочекати Младост из Чачка, учесника прве лиге Запад.
Почетак утакмице је заказан за 18 часова. Након њих, на паркет ће изаћи рукометашице Радничког, јесењи прваци Супер Б лиге, које ће покушати да веома успешну сезону заокруже освајањем регионалног Купа у утакмици са српсколигашем, краљевачким Металцем.
Овај меч почиње у 20 часова.
