На Новогодишњем митингу у организацији Атлетског клуба Црвена Звезда атлетичари клуба Парк су заблистали у пуном сјају, јер је шест атлетичара освојило пет медаља.
Алекса Ратинац је у троскоку освојио прво место скоком од 14,70 метара.
У скоку удаљ заузео је треће место резултатом од 7,13 метара, где га је пет центиметара делило од првог места.
Друго место у троскоку такође је припало Атлетком клубу Парк, а освојио га је Милан Младеновић. Матеја Перовић је у спринту на 60 метара личним рекордом од 7.83 секунде освојио златну медаљу.
У скоку удаљ, у старијој конкуренцији, заузео је треће место, скочивши 5,35 метара, што је његов лични рекорд. Марко Катанић, коме је ово прво озбиљно такмичење, је 60 метара истрчао за 8.40 секунди, док је удаљ скочио 4.70 метара.
Јана Јевтовић је истрчала лични рекорд од 8.94 секунди, први пут пробивши границу од девет секунди.
