Без голова у Горњем Милановцу

Фудбалери Радничког играли су данас нерешено без голова са Металцем у Горњем Милановцу, у мечу 21. кола Прве лиге Србије. Крагујевачки клуб је остао на 11. месту на табели.

Фудбалери Радничког били су бољи ривал од Металца, али нису успели да забележе трећу узастопну победу у првенству. Прву пилику Крагујевчани су имали у 10. минуту. После добре акције, Ковачевић се нашао у доброј позицији, али је слабо шутирао. Најближи вођству Раднички је био у 19. минуту када је Никодијевић погодио стативу. Имали су Крагујевчани добре акције и у наставку сусрета, али није било праве завршнице.

Фудбалери Металца запретили су тек у другом полувремену. Највећу прилику за домаћи тим имао је капитен Јешић, али је његов ударац зауставио голман Радничког, Раичевић. Након тога и Врањанин је покушао главом после корнера, али је остало 0:0.

Екипа Металца, која је у првом делу сезоне тријумфовала у Крагујевцу, није пружила очекивану игру. После овог кола, клуб из Горњег Милановца дели треће место на табели са Бачком.

Наредну првенствену утакмицу, последњу на свом терену у овој години, Раднички ће одиграти у петак против београдског Синђелића.