Последњу утакмицу лигашког дела такмичења у Супер лиги Србије одбојкаши Радничког одиграће у суботу од 18 часова на паркету „СББ хале Језеро“, када ће у оквиру 18. кола угостити екипу Ниша.
За оба тима овај меч представљаће увертиру за све оно што их очекује у предстојећој мини лиги, у којој ће шест најбоље пласираних клубова на завршној табели наставити борбу за титулу.
Улаз је бесплатан за све посетиоце.
