Карате клуб „Јуниор“ освојио девет медаља на Трофеју Звездаре

Чланови Карате клуба „Јуниор“ наступили су протеклог викенда у Београду на Трофеју Звездаре.

У конкуренцији од преко 400 такмичара достојно су репрезентовали град Крагујевац и показали одличну форму пред квалификације за Државно првенство и Трофеј Србије Златни појас Чачка.

Крагујевчани су освојили 9 медаља, 5 сребрених и 4 бронзане.

По речима тренера Марка Смоловића посебно треба похвалити женску екипу у саставу Карличић Софија, Јанићијевић Николина, Смоловић Адријана и Турањанин Теа који су у борбама освојили сребро, а што се тиче појединаца издвојили су се Лазић Алекса освојивши сребро као и  Јанићијевић Николина и Милојевић Коста који су освојили бронзане мeдаље.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *