Ватерполисти Радничког савладали Будућност у Подгорици са рекордних „плус 15“

Ватерполисти Радничког тријумфално су отворили други део сезоне у регионалној лиги, пошто су вечерас савладали Будућност у Подгорици, резултатом 25:10.