Екипа Радничког до 17 година пласирала се у полуфинале Првенства Србије, освајањем првог места на финалном турниру Првенства региона централне, јужне и западне Србије, одиграном протеклог викенда у Ваљеву.
Дечаци које предводи Немања Младеновић остварили су све четири победе, али две на петерце, па су на крају били бодовно поравнати са ваљевским Валисом, али им је припао пехар првака региона због бољег међусобног учинка.
У даљу фазу такмичења пласирао се и Валис, највише захваљујући тријумфу над директним ривалом за друго место, Савом.
